Präglat svart läder. Spännen av vitmetall. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Invändigt plakett av sterlingsilver. Märkt "FENDI selleria Lavorazione a mano Roma Italia" och numrerad. Dustbag. 40 x 30 x 17 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.