Stomme i trä, svartmålat. Mittparti med pardörr i glas. Flankerad av hyllplan. Underdel 4 lådor samt dörrar. Bredd 204 cm. Djup 47 cm. Höjd 187 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Senare målning. Färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.