Konst Contemporary
1282368

Heli Huotala

(Finland, Född 1968)
Heli huotala, olja på skiva, signerad.

Heli Huotala, olja på skiva, signerad.

"Ohikiitävä hetki" (Ett flyktigt ögonblick). 28,5 x 28,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
350 EUR