Möbler Speglar
1282390
GOLVSPEGEL, empire, 1800- första hälft.
Golvspegel, empire, 1800- första hälft.

Stomme i fanerad mahogny, Vikbar spegel. Undertill en låda. Men med trissor. 184x79x40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Dekorbortfall. Fanerskador. Skador. Anlupet glas.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK