Konst Fotografi
1282509
Gunnar Smoliansky
(Sverige, 1933-2019)
Gunnar smoliansky, silvergelatinfotografi, signerad och daterad 1975 a tergo.

Gunnar Smoliansky, silvergelatinfotografi, signerad och daterad 1975 a tergo.

"Hemma" Bildstrl ca 11,3x8 cm. Bladstrl 18x24 cm.

Oramad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
7 000 SEK