Längd collier ca 42 cm och 68 cm. Kortare collier m 1 odlad pärla ca 3 mm. Ringstorlekar ca 17/53,5 och 17,25/54. Armring, ej öppningsbar, innermått ca 19 cm.
Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.