Silversmycken 5 delar, 2 collier, 2 ringar Stig Nolin, Helsingborg, 1 armring stämplad LE Båstad 2003

Längd collier ca 42 cm och 68 cm. Kortare collier m 1 odlad pärla ca 3 mm. Ringstorlekar ca 17/53,5 och 17,25/54. Armring, ej öppningsbar, innermått ca 19 cm.

Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.

Utropspris
3 000 SEK