För fem ljus vardera, bronserad metall, fot av marmor, höjd ca 59 cm
Bruksslitage. Lagning av ljusarm. Något sneda ljusarmar Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10