Design Övrigt
1282684
Göran Wärff
(Sverige, Född 1933)
Göran wärff, vas signerad kosta boda glas.

Göran Wärff, vas signerad Kosta Boda glas

Signerad Kosta Boda Göran Wärff 70 405 J2, höjd 37,5 cm

Repor. Invändig beläggning

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK