Smycken Ringar
1282703
Elon Arenhill
(Sverige, 1922-2018)
Elon arenhill ring 18k guld med 1 odlad pärla ca 9 mm malmö 1982, total vikt 10,7 g.

ELON ARENHILL ring 18K guld med 1 odlad pärla ca 9 mm Malmö 1982, total vikt 10,7 g

Storlek 18,25/57.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
5 000 SEK