ELON ARENHILL ring 18K guld med 1 odlad pärla ca 9 mm Malmö 1982, total vikt 10,7 g
Storlek 18,25/57.
Slitage. Repor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK