Design Konstglas
1282733
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)
Nanny still, flaska, signerad riihimäen lasi o.y nanny still.

Nanny Still, flaska, signerad Riihimäen Lasi O.Y Nanny Still.

Höjd 34 cm.

Smärre repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK