Design Övrigt
1282748

COLLIER, 2 st, förgyllt sterlingsilver och emalj, David Andersen, Norge, 1950/60-tal.

Collier, 2 st, förgyllt sterlingsilver och emalj, david andersen, norge, 1950/60-tal.

Ihopsättbara. Totat längd ca 80 cm. Vikt 60 gram.

Slitage. Anlupen.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK