Paolo Serra, tempera på papper signerad och daterad 1998
Komposition, bildyta 88 x 54 cm
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Galleri Magnus Åklundh Lund
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK