Silver Övrigt
1283135
Emile Viner, toastrack, silver, Sheffield 1934.
Emile viner, toastrack, silver, sheffield 1934.

Höjd 6, längd 11 cm. Vikt 73 g.

Repor. Stötskador.

Utropspris
250 EUR