Folke Ohlsson, soffbord, "Carmel", Bodafors, daterat 1960
Skiva fanerad med teak. Stämplat. Längd 155, bredd 60, höjd 54 cm
Ställvis slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10