Vitmålat, upptill två glasade dörrar, lösa hyllplan, åtta små lådor, nedtill två dörrar, 130x45x226 cm, tvådelat
Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Repor. Fläckar. Märken. Lådor tröga. Överdel bör fästas i vägg är framtung Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10