Möbler Hyllor & Bokhyllor
1283232

Skåp/hylla 1900-tal

Skåp/hylla 1900-tal.
Skåp/hylla 1900-tal.
Skåp/hylla 1900-tal.
Skåp/hylla 1900-tal.

Vitmålad, fast hyllplan, flertal mindre lådor, 113x33x142 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Färgbortfall. Repor. Märken. Senare målning.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK