Svartmålat, upptill två glasade dörrar, lösa hyllplan, nedtill två glasade hyllplan, ca 127x44x224 cm, tvådelat Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Senare målning. Överdel bör fästas i vägg är framtung
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10