Sten Dunér, blandteknik, signerad samt daterad -67
Komposition. Bildstorlek ca 45 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Mjuka hanteringsveck.
Galerie Burén, 1967.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK