Accessoarer, 5 st, silver och emalj, bl a David Andersen, Norge, tidigt 1900-tal.
En flaska samt invändigt förgylld puderdosa stämplad David Andersen, samt två cylinderformade flaskor samt läppstiftsfodral. Längd 6,5-7 cm. Total vikt 217 gram.
Flaskans lock med emaljbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.