Möbler Skåp & Byråar
1283399
Skåp, 1800-talets slut.
Skåp, 1800-talets slut.
Skåp, 1800-talets slut.
Skåp, 1800-talets slut.
Skåp, 1800-talets slut.
Skåp, 1800-talets slut.
Skåp, 1800-talets slut.
Skåp, 1800-talets slut.

Målat skåp med hyllinredning. Tre lådor. Bredd 122, djup 50, höjd 128 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Senare målning.

Utropspris
4 000 SEK