Möbler Skåp & Byråar
1283400
Klädskåp, omkring 1900.
Klädskåp, omkring 1900.
Klädskåp, omkring 1900.
Klädskåp, omkring 1900.
Klädskåp, omkring 1900.
Klädskåp, omkring 1900.

Målat skåp med inredning av flyttbara hyllor och stång. skuren dekor. Låda nedtill. Bredd 117, djup 60, höjd 184 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Lagningar. Smärre skador. Lös dörr med skadat gångjärn.

Utropspris
6 000 SEK