1283408
KAKELPLATTOR, 6 st, Holland, 1700-tal.
Kakelplattor, 6 st, holland, 1700-tal.

Dekor i terracotta toner med lejon. Ca 15 x 15 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Avslag.

Utropspris
2 500 SEK