1283412
Böcker, 5 st, 1700-tal.
Böcker,  5 st, 1700-tal.
Böcker,  5 st, 1700-tal.
Böcker,  5 st, 1700-tal.
Böcker,  5 st, 1700-tal.
Böcker,  5 st, 1700-tal.
Böcker,  5 st, 1700-tal.
Böcker,  5 st, 1700-tal.

"Första Begrepen av de nödigaste Weterskaperne", 1780. "Den sanna Lycksaligheten", 1796. "Collectio Curosarium", 1759. "Den Svenska Psalmboken", 1760."Troens Artikel", Philadelphia, 1773.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L24

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 800
277
337
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
23 feb 10:13
2 800 SEK
23 feb 10:12
2 600 SEK
23 feb 10:12
2 600 SEK
20 feb 22:40
2 400 SEK
20 feb 19:03
2 200 SEK