Böcker, 5 st, 1700-tal.

Böcker, 5 st, 1700-tal.

"Första Begrepen av de nödigaste Weterskaperne", 1780. "Den sanna Lycksaligheten", 1796. "Collectio Curosarium", 1759. "Den Svenska Psalmboken", 1760."Troens Artikel", Philadelphia, 1773.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Skador.

Utropspris
2 500 SEK