1283441

Ljusstake, brons, sydeuropa, 1700-tal.

Balusterformat skaft på kvadratisk fot. Höjd 16 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagning. Fötter saknas.

Utropspris
3 000 SEK