1283457

Ljusstake, brons, 1800-tal.

Ljusstake, brons, 1800-tal.
Ljusstake, brons, 1800-tal.
Ljusstake, brons, 1800-tal.

Balusterformat skaft. På tre lejonfötter. Höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

Utropspris
2 500 SEK