Konst Contemporary
1283675
Lukas Göthman
(Sverige, Född 1970)
Lukas göthman, bläck på papper, signerad och daterad -08.

Lukas Göthman, bläck på papper, signerad och daterad -08.

"Darkness". 46 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleri Roger Björkholmen, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
4 000
396
481
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 feb 15:25
4 000 SEK
17 feb 19:56
3 500 SEK
16 feb 8:55
2 500 SEK
14 feb 12:42
2 000 SEK
10 feb 20:18
1 000 SEK