Markku Walldén, akryl på duk, signerad och daterad 2015.
"Kevät" (Vår). 110 x 115 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR