Smycken Ringar
1283962

Bengt Hallberg, ring, silver med bergkristall

Bengt hallberg, ring, silver med bergkristall.

Stämplad BEH, Köping 1975. Storlek 17,25/54. Mått fattning ca 2 x 1,5 cm. Vikt 9 gram.

Slitage. Nagg/skada på bergkristall.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK