För 12 ljus/ljuspunkter, stomme av metall behängd med olikslipade prismor, diameter ca 55, höjd ca 120 cm, lösa prismor medföljer, någon kan saknas
Åldersrelaterat slitage. Nagg. har äldre eldragning men ej i funktion
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10