1284151
Medaljer, 45 st, brons Finland 1900-talets senare hälft.
Medaljer, 45 st, brons finland 1900-talets senare hälft.

.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR