MAT- OCH KAFFESERVISDELAR, 36 st, porslin, "Blå Blom", Gustavsberg.

6 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 6 assietter, 3 uppläggningsfat, skål, såsskål, 3 kaffekoppar med fat, tekopp med fat samt 4 små assietter. Ett udda fat medföljer.

Slitage. Enstaka nagg och sprickor.

Utropspris
1 200 SEK