Rolex, Precision, armbandsur, 15,5 mm.

18K guld, manuell, safirglas, läderband, originalspänne i gulddoublé, box, ca 1970-tal.

Caliber 1400, Boettnr. 285 / J2637A, Serienr. 2424076.

Slitage. Skadat band. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
10 000 SEK