Design Övrigt
1284338
Adolf Babel
(Tyskland, Född 1934)
Adolf babel, besticksuppsättning, 82 delar, "kievari", hackman finland 1970-tal.

Adolf Babel, besticksuppsättning, 82 delar, "Kievari", Hackman Finland 1970-tal.

21 gafflar
16 knivar
21 skedar
8 latte skedar
2 ostknivar
2 ostknivar
10 kaffeskedar
1 tesked
osthyvel

Åldersrelaterat slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
3 000 SEK