Paolo Nava och Antonio Citterio, soffbord "Diesis" för B&B Italien, omkring 1980-

Ben i metall. Glasskiva med fasettslipad kant. Undertill hylla i läder. Längd 150 cm. Bredd 98 cm. Höjd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Utropspris
8 000 SEK