Design Möbler
1284525
Soffa, Börge Mogensen för Fredericia stolefabrik, modellnummer 2432
Soffa, börge mogensen för fredericia stolefabrik, modellnummer 2432.

Klädd i rött skinn. Tvåsits. Längd 130 cm. Sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Repor, skavda delar. Fläckar. Nedsuttna sitsar.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 500 SEK