Soffa, Börge Mogensen för Fredericia stolefabrik, modellnummer 2432

Klädd i rött skinn. Tvåsits. Längd 130 cm. Sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Repor, skavda delar. Fläckar. Nedsuttna sitsar.

Utropspris
3 500 SEK