Design Övrigt
1284771

Wiwen Nilsson

(Sverige, 1897-1974)
Wiwen nilsson, brosch, sterling silver, bergkristall ca 12 x 10 mm, lund 1955, längd ca 7 cm.

Wiwen Nilsson, brosch, sterling silver, bergkristall ca 12 x 10 mm, Lund 1955, längd ca 7 cm

Total vikt 9,2 g.

Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK