Dawid, pigmentutskrifter 7 stycken i mapp, signerad och numrerad AP 5.
Sju pigmentutskrifter från serien "#", 2003. Utgiven av Xpose Gallery of Scandinavian Fine Photography. Upplaga 16 + 9 AP. Portfolio i papper, lösa printar och försättsblad, mellanlägg av smörpapper. Bladstorlek 26,5 x 21 cm styck. Portfolio 27,5 x 22 cm.
Portfolion med:Smärre slitage. Veck.
Printarna i gott skick.
Helhetsintrycket är gott.