1284984

KANDELABRAR, ett par, tenn, Gerotin, Danmark, 1900-talets första hälft.

Kandelabrar, ett par, tenn, gerotin, danmark, 1900-talets första hälft.

Två ljusarmar med genombruten dekor av bladverk. Höjd 22 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK