Glasservis, 86 delar, 1900-tal.

7 drinkglas, 15 cm
21 vinglas, 13 cm
10 rödvinsglas, 15 cm
6 selterglas, 9 cm
10 starkvinsglas 8 cm
11 Sherryglas, 11.5 cm
12 Coupeglas, 11,5 cm
9 koppar med öra, 5 cm (1 olikformad)

Slitage. Nagg förekommer på några av glasen.

Utropspris
3 000 SEK