Alliansring 18K vitguld med 9 briljanter 0,45 ct ingraverat, storlek 17,75/56

Total vikt 4,5 g. Personlig gravyr.

Slitage. Repor. Nagg. Ringskena.

Utropspris
4 500 SEK