Klockor & Ur Armbandsur
1285152
Baume Mercier armbandsur 18K guld, 36 x 24 mm, quartz, total längd 16,5-17 cm
Baume mercier armbandsur 18k guld, 36 x 24 mm, quartz, total längd 16,5-17 cm.

Ref 17605 1654973. Total vikt 57,2 g.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre repor. Slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

14 000
1 386
1 685
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
8
23 feb 21:34
14 000 SEK
8
23 feb 14:27
10 000 SEK
20 feb 17:49
6 800 SEK
20 feb 16:47
5 400 SEK
20 feb 16:15
5 000 SEK