Smycken Ringar
1285156

Ring 18K vitguld, 1 princesslipad diamant 0,31 ct och briljanter 0,50 ct ingraverat, storlek 16/50 ¨

Ring 18k vitguld, 1 princesslipad diamant 0,31 ct och briljanter 0,50 ct ingraverat, storlek 16/50
¨.
¨.
¨.
¨.
¨.

Total vikt 5,5 g.

Slitage. Repor. Gäller ringskena.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K1
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 400
337
409
Utropspris
7 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
23 feb 14:28
3 400 SEK
23 feb 14:25
3 200 SEK
19 feb 0:40
3 000 SEK