Ring 18K vitguld, 1 princesslipad diamant 0,31 ct och briljanter 0,50 ct ingraverat, storlek 16/50 ¨

Total vikt 5,5 g.

Slitage. Repor. Gäller ringskena.

Utropspris
7 000 SEK