Teakfaner och detaljer av ek. Tre lådor och två skåp med hyllplan. Längd 150, djup 42, höjd 99 cm. Nyckel finns.
Fläckar. Smärre fanerskador. Renoverad. Slitage. Skruvar sticker upp i skåpens botten.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10