Konst Skulptur
1285272
Nils Gunnar Zander
(Sverige, Född 1944)
Nils gunnar zander, skulptur, lera, signerad.

Nils Gunnar Zander, skulptur, lera, signerad.

Höjd 24 cm.

Slitage.

Övrigt

Enligt uppgift gåva från Madeleine Pyk.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK