Design Konstglas
1285337
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, vas/skål, glas,  boda, signerad.

Bertil Vallien, vas/skål, glas, Boda, signerad

Blårutig. Signerad Boda B Vallien S 7530. Höjd 13 cm

Skada på fot/spricka. Lagning. Repor.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK