1285399

Jacob Duck, hans krets

(Holland, 1600-1660)
Jacob duck, hans krets/efterföljd, olja på pannå.

Jacob Duck, hans krets/efterföljd, olja på pannå.

Vilande kvinna. 27 x 21 cm.

Smärre repor.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
20 000 SEK