Liisa Vitali, Ring "Pitsi", silver. Aatos Johannes Hauli, Helsingfors 1968.
Stämplad Liisa.
Storlek 17,75/56.
Bredd 10 mm.
Vikt 2,3 g.
Smärre slitage.